Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný

Kód: BREASAFE19
Akce Tip CZ výroba NANO
Neohodnoceno
Značka: Pardam®
419 Kč –74 %
pardam breasafe
419 Kč –74 % 110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nanovlákenný opakovaně použitelný respirátor s Ag+ aktivním stříbrem s certifikátem od Výzkumného ústavu bezpečnosti práce dle Evropské normy EN 149:2001+A1:2009 s nanovlákennou membránou NnF MBRANE BreaSAFE® se záchytem virů až 99%.

Tento respirátor se používá na infekčních odděleních fakultních nemocnic.

 • Nejvyšší ochrana speciálně zaměřená proti COVID-19
 • Speciální nová EU certifikace Covid–19 PPE-R/02.075_01 a EN 149:2001 + A1:2009
 • Inovativní nanovlákenná filtrační technologie NnF MBRANE® BreaSAFE® s obsahem aktivního stříbra s antimikrobiálním účinkem
 • Dokonale chrání vás i vaše okolí (bezventilová technologie)
 • Skvěle prodyšný (240 cm2) a pohodlný (váha 16 g)
 • Respirátor odpovídá ochranné třídě FFP2 - záchyt minimálně 94 % pevných
 • Excelentní “FIT FACTOR” - nízký koeficient obtoku vzduchu kolem respirátoru
 • Při správné manipulaci můžete jeden respirátor bezpečně používat 1 - 2 týdny - Znovupoužitelný
 • Nezávislé testování od dTest (vydání 12/2020) naměřilo filtrační účinnost FFP3.

Vyrobeno v české republiceczech-republic-flag-round-icon-256_1

Pro správnou sterilizaci a výrazné prodloužení životnosti je doporučeno používat tyto prostředky:
> NF STERILIZACE A DEZINFEKCE ROUŠEK, RESPIRÁTORŮ A NANOVLÁKEN ZDE <

Detailní informace

Detailní popis produktu

BreaSAFE® ANTI-COVID-19 Nano respirátor FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný 

 

Respirátor BreaSAFE ANTI-COVID-19 / FFP2 - certifikován Výzkumným ústavem bezpečnosti práce dle normy EU: EN149:2001 + A1:2009. 

Certfikováno FFP2, ale nezávislé testování od dTest (vydání 12/2020) naměřilo filtrační účinnost FFP3.
 
BreaSAFE® ANTI-COVID-19 je nanovlákenný, antimikrobiální, opakovaně použitelný respirátor se všemi potřebnými certifikacemi.
Použité materiály a technologie výroby z něj dělají dokonalou ochranu proti viru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Jeden respirátor  můžete využít jako ochranu proti mikroorganismům po dobu 1 - 2 týdnů, což z respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vytváří výbornou volbu v poměru “KVALITA / CENA”.

respirator-breasafe

Tento respirátor poskytuje bezpečnou ochranu před virem SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19. 

 „Certifikace: COVID-19”?

Jako odpověď na současnou hrozbu šíření nákazy Evropská Unie vydala:

Vznikl tak nový typ certifikace: COVID-19 (definování kvality ochranných prostředků proti viru SARS-CoV-2). Tato certifikace zajištuje uživatelům ochranných prostředků jistotu, že budou chráněni v souladu s novou normou, která bere v potaz specifika šíření nemoci SARS-CoV-2.

Klíčovým parametrem produktu je absence výdechového ventilu a použití nanovlákenné membrány s přidáním aktivního stříbra. Pečlivě zvolené komponenty umožňují dezinfekci respirátoru, což prodlužuje jeho životnost, a pokud chcete respirátor používat jako ochranu před mikroorganismy, tak ho lze bezpečně nosit několik dní (cca týden až dva v závislosti na prostředí, aktivitě a péči o něj), čímž se stává naprosto výjimečným výrobkem na trhu v poměru kvalita-výkon-cena.

 

Při testování nebyla prováděna zkouška zanášení prachem (DRB 4/15 dolomitický prach). Respirátor tak lze používat jako Osobní ochranou pomůcku (např. pro průmyslové použití) po dobu jedné směny (označení NR). Respirátor nelze čistit od zanesení nečistotami.

Skutečná ochrana před nemocí COVID-19

Účinnost nanovlákenného respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 potvrdilo také měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která v oficiální zprávě uvedla, že použitá membrána  zachytí 99,5 až 99,9 % virů (testy VFE). Jedná se tak o vhodný nástroj ochrany před virovou nákazou, jako je např. SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Ověřené vlastnosti respirátoru nezávislými subjekty

Vše, co o respirátoru je tvrzeno, je ověřené v rámci provedených interních měření a od nezávislých subjektů jako jsou např. Výzkumný ústav bezpečnosti práce (Praha), Nelson Laboratories (USA), Univerzita J. E. Purkyně (Ústí nad Labem), Technická univerzita Liberec, Akademie věd České republiky ad.

Test znovupoužitelnosti 14 dnů

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 můžete opakovaně používat za předpokladu, že respirátor ošetříte po každém použití dle Návodu k použití. Interní studie prokázala, že i po 14 násobném ošetření doporučeným čistícím prostředkem nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnější či vnitřní vrstvy respirátoru a především ke snížení filtrační účinnosti použité membrány.

DOPORUČENÉ STERILIZAČNÍ PROSTŘEDKY

> NF STERILIZACE A DEZINFEKCE ROUŠEK, RESPIRÁTORŮ A NANOVLÁKEN ZDE <

Sterilizace:

 • Postřik povrchu z obou stran dezinfekcí ve spreji na bázi lihu nebo isopropylalkoholu
 • Horkovzdušný sterilizátor či autokláv max 70°C na 30 minut

V případě, že se rozhodnete používat respirátor jako ochranu proti mikroorganismům, doporučujeme respirátor ošetřit po každém použití (z důvodu možnosti kontaminace vznikající v důsledku manipulace s respirátorem)

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vyrábí česká společnost PARDAM NANO4FIBERS s.r.o., která je hrdým členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.

cesky-vyrobek

Doplňkové parametry

Kategorie: Respirátory
Účinnost filtrace VFE (virová): 97% - 99%
Množstevní sleva: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PARDAM NANO4FIBERS s.r.o. Česká společnost, která se více než deset let zabývá výrobou nanovlákenné membrány a souvisejících produktů. Více informací o naší společnosti naleznete zde: https://www.nano4fibers.com/cs

 

Patří mezi jednu ze tří strategických společností, které byly vázány přednostním zásobováním Ministerstva zdravotnictví České republiky. Jsme hrdí na to, že naše respirátory mohly pomoci našim lékařům, zdravotníkům a všem ostatním, kteří se v první linii zapojili do boje s virem SARS-CoV-2. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení